Mullfest Cafe' Grand Pärnu mullitab suvefestival 2019

MULLFEST TOIMUB 10.07 PÄRNU VANIMA KOHVIKU CAFÉ GRANDI EES

MULLFEST Pärnus 10. juulil - täiuslik suvepäev värskes õhus eriilmeliste mullidega Eestist ja kaugemalt! Festival algab Mullipiknikuga Koidula pargis, mida sel aastal juhatab Mullfesti Mutukas ning millel tegevusi jätkub kogu perele! Festivali põhiüritus Café Grandi esisel alal kulgeb aga kuurortlinnale omasel moel pealelõunast südaöösse. Kõigil festivali külalistel võimalik kohapeal nautida ja kaasa osta erinevaid mullijooke lihtsamatest vahuveinidest päris ehtsate šampnajadeni, ka alkoholivabad mullijoogid on esindatud. Mõnus muusika, meeleolukad esitlused, vahvad võistlused, tänavatoit ning lihtsalt mõnus olemine kõigi pärnakate, suvepäranakate ja linna külaliste jaoks - see on selleaastase Mullfesti peamine idee toidu- ja joogikultuuri edendamise kõrval. Festivalialale saab sisse piletiga, piknik on külastajatele tasuta Mullfesti teoks saamist toetavad: Pärnu Veiniklubi, Mulligalerii, Café Grand, Mamm&Frukt veinimaja ja Pärnu Linnavalitsus.

TUTVU OSALEJATEGA 

Kohal on ligi 15 eksponenti ja julgelt üle 50 erineva mullijoogi. Degusteerimiseni.

Mullfest Pärnu mullitab tridens logo messi eksponent

TRIDENS AS

Tridens AS tegutseb aastat 1988.a. ja nende valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Licor43, Villa Massa, Martin Miller´s Gin, Calvados Coquerel, Charles-Heidsieck, Piper-Heidsieck, M.Chapoutier, Castello Banfi, Louis Latour, Espiritu, Yellow Tail, Ramon Bilbao, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink, Granini, Marli, Tupla ja Mynthon.

MULLFESTil on Tridens AS kohal oma suurepäraste šampanjade, cremant'de ja cava'dega.
Klientidele pakutakse delikaatseid, samas jõuliselt isikupäraseid Piper-Heidsieck šampanjasid, Desom veinimaja (Luxemburg) suurepäraseid crémant'e Millesime 2015 ja Brut Rose, Mistinguett cava'd Brut Nature ja Brut Hispaaniast ning Terra Serena Prosecco Valdobbiadene Superiore Extra Dry.
Festivalil esitlevad tooteid Kristi Amberg ja sommeljee Kristi Poom.

Mullfest Oskar Pärnu mullitab suvefestival 2019

OSCAR KODU & KÖÖK 

Oscar kaupluste missioon on pakkuda oma klientidele maailmas tuntud kvaliteetsete kaubamärkide tooteid kööki ja koju. Tänaseks tegutseme kahe Oscar Kodu&Köök kauplusega Pärnu Kaubamajakas ja Tartu Lõunakeskuse I korrusel. 

Oscar Kodu & Köök kaupluse tootevalikusse kuuluvad kaubamärgid on ASI Collection, Ballarini, Bohemia, Bolsius, Cole&Mason, Dr. Beckmann, Dr. Oetker, Fiskars, Lagostina, Leifheit, Libbey, Maxwell&Williams, Pintinox, Pyrex, Royal Leerdam, Sauber, Soehnle, Spirella, Tefal, Zenker, Zwilling J. A. Henckels, WMF.

Mullfest Pärnu mullitab ChampChamber logo

CHAMPCHAMBER OÜ

Keskendudes parimale pakume oma klientidele üksnes väga kõrgelt hinnatud kvaliteediga vahuveine – šampanjasid - pöörates erilist tähelepanu tootjatele, kellesse ise usume kogu hingest ning kelle esindamine Eestis on meile puhas rõõm ja au. Meie portfelli kuuluvad Champane Drappier, Champagne Bruno Paillard ning Champagne CARBON võrratud šampanjad.

Mullfest Pärnu mullitab Champagne_Cossy_2

GOLDBERGER OÜ

Mullfestil on esindatud oma laia ja põneva mullijoogi valikuga Goldberger OÜ. Festivalil pakume külalistele oma põnevat siidrivalikut, teeme alkoholivabasid kokteile koostöös Mixturiga ja mekime kunstnik Salvador Dali lemmik cavat Katalooniast! Festivali kroonina tutvustame ka suurepärast ja elegantset Champagne Cossy-t!

UUE-SAALUSE VEINITALU

Kirega loodud käsitööveinid Haanjamaal ehk Eesti kõige kõrgemal asuv mahe astelpaju ja viinamarjaistandus. Oleme 2016. aastast tegutsev väike pereettevõte Võrumaal Haanja lähedal. Kasvatame Eesti kõrgeimal asuvas maheistanduses astelpaju ja viinamarju ning valmistame käsitööveine. Ootame teid külla, et saada osa väikese veinitalu tegemistest, ilusast Haanjamaa loodusest ja rahulikust maaelust. Meie veinituur kannab ökoturismi kvaliteedimärki Ehe- Ehtne ja huvitav Eesti. 2019 a tunnustas Eesti Talupidajate Keskliit meid Eesti parima alternatiivtalu tiitliga.

Mullfest Pärnu mullitab Rein Kasela veinituba logo

REIN KASELA VEINITUBA- MANIPENNY OÜ 

Osaühing Manipenny on asutatud 1997. aastal Rein Kasela poolt. Peamiselt horeca sektorile suunatud maaletooja portfellis on valik Vana Maailma tooteid, mis on hoolikalt valitud pea kõigist olulistest veinimaadest ja piirkondadest. Lisaks veinidele on meie valikus ka kanget alkoholi, gurmeetooteid ja veinitarvikuid.
Mullfest Pärnu mullitab alkovabapood logo taustaga[1]

Alkovabapood

Alkovabapood.ee on Eesti esimene e-pood, mis müüb ainult alkoholivabu veine, vahuveine, õlut, siidrit ning mokteile. Idee tekkis meie endi vajadusest laiendada valikut ning rikastada kõigi veinisõprade maitsemeeli alkoholivabade kvaliteetveinidega. Valikus on ka Pierre Chavin veinimaja menukad alkoholivabad vahuveinid Pierre Zero, mis olid ka Nobeli preemia gala ametlikud alkoholivabad vahuveinid.

Sotsiaalne joomine kuulub lahutamatult meie ellu. Me joome selleks, et seltsida, pidutseda ja lõõgastuda. Kui te ei soovi tarbida alkoholi, põhjuseid võib olla mitmeid ning neid ei olegi tarvis otsida, ei pea te siiski loobuma kõigist punase veini suurepärastest omadustest või vahuveinist, kui jookides puudub teie organismile alkoholi negatiivne mõju.

Mamm&Frukt-eesti-vein-rabarberi-vahuvein-karusmarja-oliver-foto-nele-lins

MAMM&FRUKT - PÄRNU VEINIMAJA

Mamm&Frukt on urbanistlik veinimaja suvepealinnas aastast 2015. Tootmine asub toredas väikeses garaažitüüpi kõrvalhoones Raekülas ja degustatsioonituba otse Pärnu ranna kuulsa ajalooga rustikaalses villas Oliver.
Peremees Tom usub, et ka Eesti võib olla veiniriik, kultuurne ja tunnustatud marjaveiniriik. Eesti aedadest leiab asjalikku toorainet, millest huvitavaid ja häid maitseid välja võluda. Seetõttu katsetatakse kogu aeg midagi uut, et endal oleks lõbus ning et veinid oleks järjest paremad ja mitmekülgsemad.
Siin valitseb põhimõte “sabast sarvedeni”: kõik, mis ei jõua veinipudelisse, suundub äädikakööki või destillatsioonimasinasse.

Mullfest_Kogu Pärnu mullitab__Murimäe_logo_ps

MURIMÄE VEINIKELDER

Veinide degustatsioon (2 tundi) Murimäe Veinikeldris sobib ideaalselt sõpruskonna või kolleegidega ajaveetmiseks kauni Otepää looduse keskel. Pakume ehtsat veinielamust Lõuna-Eestis valmistatud veine nautides. Külastus sisaldab ringkäiku viinamäel ning veinikeldris, kus anname ülevaate Murimäe Veinikeldri tegemistest ja põhjamaisest viinamarjakasvatusest. Maitsmisele tulevad Eestis kasvatatud viinamarjadest ning muust eestimaisest toorainest (näiteks astelpaju, aroonia, kirss, rabarber, karusmari) valmistatud käsitööveinid (5 erinevat veini). Murimäe Veinikeldri veine saab ka kaasa osta.
balmerk-mullfest-kogu-pärnu-mullitab

BALMERK ESTONIA

1. jaanuaril 2020 ühinesid Balmerk Estonia OÜ ja Vinare Logistika OÜ, tegutsedes edaspidi laiapõhjalise logistika- ja distributsiooniettevõttena Balmerk Estonia OÜ nime all. Balmerk Estonia OÜ pakub logistika- ja müügiteenuseid paljudele Eesti joogivaldkonna edukatele ettevõtetele, mis hõlmavad toodete käitlemist nii siseturu kui ka eksporditurgude tarbeks. Balmerk Estonia OÜ koosseisu kuuluvad kolm iseseisvat äridivisjoni – Dunker, Dekanter ja Mediato. Balmerk Estonia OÜ missiooniks on pakkuda kvaliteetset distributsiooni- ja müügiteenindust üle Eesti ning kontserni ettevõtetele Lätis ja Leedus.
ESTONICSODA-MULLFEST

ESTONIC SODA

Estonic Soda meistrid on valmistanud Pärnu linna Iseseisvusväljaku jõulupuust karastusjoogi nimega Pärnu Suvi.
Mullfest_Kogu Pärnu mullitab__Veinimäe talu_logo valge BIG

VEINIMÄE TALU

Veinimäe talu on viinamarjaistandus Lõuna-Eestis, täpsemalt Võrumaal, Kärgula külas. Enamik taimi kasvab katmikalal ehk pikkades kiletunnelites. Katmikala pindala on kokku 2500 m2 ning see mahutab umbes 1200 2-5 aastast taime.Sortide nimekiri on väga pikk (u 75 erinevat sorti), rõhk on pandud talvekindlamatele, näiteks Vitis Amurensis, Vitis Labruska ja Vitis Ripariahübriidsortidele. Kuna Veinimäe talu viinamarjaistanduse eesmärgiks on eelkõige Sulbi külas asuva veinikoja viinamarjadega varustamine, siis enamik sortidest on veiniks sobivad viinamarjasordid.

Veinimäe veinikoja põhiline sihttoode on punane vein, kuid katsetame ka teiste toodetega. Näiteks püüame tootevalikusse lisada roosat õunasiidrit, mis on saadud siidrile tume punast viinamarjaveini lisades . Hägusa mehise vaadisiidri valmistamisel on kasutatud aga hoopis humalaid. Meie tõeline hitt on klassikalisel šampanjameetodil õuntest valmistatud vahuvein „Talvenauding“, mille teine kääritamine toimub pudelis.

  1. a koduveinikonkursil kogus „Talvenauding“ siidrite- ja vahuveinide kategoorias kõige rohkem punkte. Meie vahuvein „Antonovka“ sai aga 2018. a Baltimaade veinivõistlusel „Baltic Cup“ vahuveinide kategoorias teise koha. Siidrite jaoks kasutame ainult Lõuna-Eestis kasvavaid õunu, maitse balansseerimiseks kasutame erinevaid põhjamaiseid taliõuna sorte.

Teeme kõik selleks, et meie tooted jõuaksid mitte ainult kaubanduskettidesse vaid ka sommeljeede lauale. Selleks panustame maksimaalselt kvaliteedile, kasutades tänapäevaseid veini ja siidri tootmise tehnoloogiad.

ALTIA EESTI

Altia Eesti veinivalik on viimasel aastal täienenud hoogsalt uute brändidega.

Nii leiate meie täienenud valikust sellised tipptootjad ja brändid nagu Louis Roederer (Champagne), Sainchargny (Cremant De Bourgogne) Raventos I Blanc (Cava).

Kõikide nende tootjate tooteid saab ka Mullfestil degusteerida.

ingel limpsid-mullfest-pärnu

INGEL LIMPSID

Ingel limpsid on uued kodumaised limonaadid, mis valmistatakse naturaalse fermenteerimise (ehk kääritamise ehk hapendamise) teel. Fermentatsioon on protsess, mile käigus miljardid sõbralikud piimhappebakterid muudavad suhkrud aineteks, mis teevad meie kehale pai ja annavad joogile mõnusa hapuka maitse.
Ingel limpsid on loodud koostöös Eesti teadlastega.
Need on keemiavabad, see tähendab, et neile EI OLE lisatud suhkrut, kunstlikke lõhna-, maitse- ja värvaineid ning säilitusaineid.
Ingel limpsid on mõnusalt marjase maitsega nagu vanaema keedetud kissell. Hetkel valikus 3 maitset: vaarikas, jõhvikas ja ananass-sidrunhein
Miks on limpside nimi Ingel?
Ingel limpsid on saanud nime limpside looja Ingeri kalli tütre Ingeli järgi, kelle sünd inspireeris looma selliseid limpse, mida saaks kõhklemata ka lastele joogiks pakkuda ning kes on sünnist alates limpside arendusprotsessi kõrval olnud.

WEINPALU

Weinpalu - uus ja värske joogitootja, kes valmistab peamiselt siidreid ja vahuveine. Kogu tootmine alates tooraine korjest kuni siltide kleepimiseni on oma kätetöö. Weinpalu keskendub mulliga jookide valmistamisele - nii lihtsamad siidrid kui ka klassikalisel meetodil valmistatud vahuveinid. Veinimeistriteks on Madis ja Marit, kes on hiljuti lõpetanud Eesti Sommeljeede Erakooli baaskursuse ning valmistanud erinevaid jooke alates 2016. aastast. Weinpalu nimi tuleneb perekonnanimest Einpalu.
TOP