MULLFEST - MÕNUSATE MULLIDE FESTIVAL VOL2 12. - 14. JUUNIL PÄRNUS JA PÄRNUMAAL

MULLFESTi eesmärk on tähistada suve algust ning tuua au sisse kõik mullijoogid, alates mulliveest, siidritest ja vahuveinidest kuni viimaste kuninga šampanjani.

Festivali südameks on kahepäevane minimess linna vanimas kohvikus Café Grand.
Lisaks laieneb meeleolu üle kogu linna läbi Pärnu parimate restoranide, kohvikute ja sündmuste. Vaata pakkumisi siit.
Kolmandal päeval paneb i'le täpi koguperepiknik Koidula pargis. Täpsema kavaga tutvu siin.

Idee korraldada üks mõnus mullifestival sai alguse tegelikult juba enam kui aasta tagasi, umbes samal ajal MTÜ Mulligalerii loomisega, mille ideeks toidu- ja joogikultuuri edendamine igatmoodi kultuursel ja harival moel. Pärnu asukohana tuksus idee autori kui vana pärnaka hinges omakorda erilise hellusega. Et iga hea asi, no võtame või hüva vahuveini, tahab veidi laagerdamist, heietasime meiegi esmalt mõtteid, uurisime „maastikku“ ning võtsime suurema ja tõsisema hoo üles 2018. a suvel, kui hakkasime juba üksipulgi panema kokku kontseptsiooni mitte lihtsalt ühest päevast, vaid pikemast toredast nädalavahetusest pärnakatele, suvepärnakatele ning linna kõigile külalistele. Toreduse keskmeks rõõmsad mullid alates mulliveest ja limpsist, siidritest ja vahuveinidest kuni nende kuninga šampanjani. Sest Hea toidu festival, rahvasuus enam tuntud ka kui Grillfest, on Pärnus juba olemas, hea joogi festivali, veelgi enam, mullifestivali, mis sobib kuurortlinna muheda moega meie meelest eriti hästi, veel mitte. Aga tundus, et võiks olla.

Tänaseks on mõtetest saanud igati tore programm – MULLFEST - kohe kolmeks pikaks suvealguse päevaks.

Olete kõik oodatud Pärnu mullifestivalile vol2 12.-14. juunil. Tähistame koos suvekuu algust suvepealinnas Pärnus ja tunneme rõõmu ilusast pikast nädalavahetust. Kogu Pärnu mullitab! 😊

Mullfest Pärnu mullitab korraldustiim

MULLFESTi tiim: Helen Huberg, Kristel Voltenberg, Riina Rand

FOTO: Viktoria Reiman
TOP