Mullfest Cafe' Grand Pärnu mullitab suvefestival 2019

MULLFEST'I MINIMESS TOIMUB 7. - 8.06 PÄRNU VANIMAS KOHVIKUS CAFÉ GRAND

Messil esitlevad oma tooteid erinevad maaletoojad ja kohalikud tootjad. Mulle on igast ilmakaarest, alates alkoholivabadest jookidest, siidritest ja vahuveinidest, nende kuninga šampanjani.
Messi lahtiolekuajad:
7. juuni - 14.00 – 20.00 (Happy Hour kl 19.00)
8. juuni - 12.00 – 18.00 (Happy Hour kl 17.00)

mamm&frukt rudolf karastusjook ingveriga tänavaseeria_Mullfest Pärnu mullitab

RUDOLF BY MAMM&FRUKT

Rudolf aka suurte poiste limps aka karastusjook ingveriga, on justkui ginger ale kiiksuga -
rohkem vürtsikust, vähem magusust. Ta on Mamm&Frukt veinimaja kümnes toode, aga esimene limps.
Täitsa kodumaine käsitöölimps.
Tegelikult on Rudolf peremehe kass. Absoluutselt isepäine seikleja, ümbritsev jätab ta üsna külmaks.
Ei allu korraldustele ega ootustele. Samasugune on ka jook pudelis. Retsepti põhjal justkui ginger ale, maitselt hoopis midagi muud. Valmistatud ehtsast ingveri mahlast, seega pudeli põhjas võib olla sadet - see on ok, sa saad hakkama . Joo jahutatult alkovaba õlle asemel või sega kokteilidesse.

Mullfest Pärnu mullitab tridens logo messi eksponent

TRIDENS AS

Tridens AS tegutseb aastat 1988.a. ja nende valikus on üle 150 erineva kaubamärgi, millest tuntumad on Jägermeister, Licor43, Villa Massa, Martin Miller´s Gin, Calvados Coquerel, Charles-Heidsieck, Piper-Heidsieck, M.Chapoutier, Castello Banfi, Louis Latour, Espiritu, Yellow Tail, Ramon Bilbao, Ecusson, Lapin Kulta, Red Bull, Hartwall Original Long Drink, Granini, Marli, Tupla ja Mynthon.

MULLFESTil on Tridens AS kohal oma suurepäraste šampanjade, cremant'de ja cava'dega.
Klientidele pakutakse delikaatseid, samas jõuliselt isikupäraseid Piper-Heidsieck šampanjasid, Desom veinimaja (Luxemburg) suurepäraseid crémant'e Millesime 2015 ja Brut Rose, Mistinguett cava'd Brut Nature ja Brut Hispaaniast ning Terra Serena Prosecco Valdobbiadene Superiore Extra Dry.
Festivalil esitlevad tooteid Kristi Amberg ja sommeljee Kristi Poom.

Mullfest Oskar Pärnu mullitab suvefestival 2019

OSCAR KODU & KÖÖK 

Oscar kaupluste missioon on pakkuda oma klientidele maailmas tuntud kvaliteetsete kaubamärkide tooteid kööki ja koju. Tänaseks tegutseme kahe Oscar Kodu&Köök kauplusega Pärnu Kaubamajakas ja Tartu Lõunakeskuse I korrusel. 

Oscar Kodu & Köök kaupluse tootevalikusse kuuluvad kaubamärgid on ASI Collection, Ballarini, Bohemia, Bolsius, Cole&Mason, Dr. Beckmann, Dr. Oetker, Fiskars, Lagostina, Leifheit, Libbey, Maxwell&Williams, Pintinox, Pyrex, Royal Leerdam, Sauber, Soehnle, Spirella, Tefal, Zenker, Zwilling J. A. Henckels, WMF.

Mullfest Pärnu mullitab ChampChamber logo

CHAMPCHAMBER OÜ

Keskendudes parimale pakume oma klientidele üksnes väga kõrgelt hinnatud kvaliteediga vahuveine – šampanjasid - pöörates erilist tähelepanu tootjatele, kellesse ise usume kogu hingest ning kelle esindamine Eestis on meile puhas rõõm ja au. Meie portfelli kuuluvad Champane Drappier, Champagne Bruno Paillard ning Champagne CARBON võrratud šampanjad.

Mullfest Pärnu mullitab Champagne_Cossy_2

GOLDBERGER OÜ

Mullfestil on esindatud oma laia ja põneva mullijoogi valikuga Goldberger OÜ. Festivalil pakume külalistele oma põnevat siidrivalikut, teeme alkoholivabasid kokteile koostöös Mixturiga ja mekime kunstnik Salvador Dali lemmik cavat Katalooniast! Festivali kroonina tutvustame ka suurepärast ja elegantset Champagne Cossy-t!

VinsdeFrance logo Mullfest Pärnu mullitab

VINS DE FRANCE

Vins de France tegutseb kvaliteetveinide ja –napsude müüjana Eesti turul juba 10-dat aastat. Eesmärgiks on pakkuda vabariigi täiuslikumat Prantsusmaa jookide valikut. Meie tooteportfellis on üle 300 erineva veini ja kange alkohoolse joogi ca 70 tootjalt kõikidest Prantsusmaa regioonidest. Neid jooke ei leia supermarketite riiulitelt, oleme keskendunud vaid restoranide, vinoteekide ja spetsialiseeritud veinipoodide varustamisele. Meie tooteid iseloomustavad järgmised sõnad: kvaliteet, väikesed tipptootjad, eksklusiivsus, isikupära.
Veine esitlevad meie sommeljeed Igor Sööt ja Romet Liivet.

UUE-SAALUSE VEINITALU

Puuvilja-ja marjaveinid Haanjamaalt.
Oleme väike pereettevõte Võrumaal Haanja küngaste vahel kauni Alajärve ääres. Kasvatame Eesti kõrgeimal asuvas maheistanduses (Servamägi, 222 m) astelpaju ja viinamarju. Valmistame marja- ja puuviljaveine nii enda kui ka muust kohalikust toorainest. Mulliveinid rabarberist on meie veinivalikus tähtsal kohal. Ootame kõiki huvilisi oma tallu veinituurile, kus näeb, kuidas marjad põllul küpsevad ja veinid valmivad.
Mullfest Pärnu mullitab Rein Kasela veinituba logo

REIN KASELA VEINITUBA- MANIPENNY OÜ 

Osaühing Manipenny on asutatud 1997. aastal Rein Kasela poolt. Peamiselt horeca sektorile suunatud maaletooja portfellis on valik Vana Maailma tooteid, mis on hoolikalt valitud pea kõigist olulistest veinimaadest ja piirkondadest. Lisaks veinidele on meie valikus ka kanget alkoholi, gurmeetooteid ja veinitarvikuid.
Mullfest Pärnu Mullitab suvefestival Prike GoldNeg_EST

PRIKE AS

AS Prike on Baltikumi suurim maailma juhtivaid joogibrände esindav müügi- ja turundusettevõte, mis on tegutsenud alates 1992. aastast. Meie tugevuseks on pikaaegne kogemus erinevate kvaliteetalkoholibrändide edukas turundus- ja müügitegevuses Baltikumi turul. Meie tootevalikusse kuulub üle 110 brändi ja üle 1000 toote, meie partnerite hulka kuulub maailma suurim erinevaid alkoholibrände ühendav Diageo, samuti on Prike partneriks maailma juhtiv luksustoodete grupp LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) Grupp, mille alkoholiportfellist esindame selliseid luksuslikke joogibrände nagu Hennessy, Veuve Cliquot, Moët Chandon, Krug, Ruinart jt. Tänaseks on Prike kindlalt ka üks suurimaid veinide maaletoojaid, müüjaid ja turustajaid Eestis, maineka turuuuringufirma A.C Nielseni andmeil on 25st Eestis enimmüüdavast veinibrändist 5 veinibrändi Prike veiniportfelli koosseisust.

Ruinart
Maailma esimene ametlikult registreeritud šampanjamaja Ruinart aastast 1729 on ajatu elegantsi sümbol ja tõeline šampanjade kroonjuveel.
Moët&Chandon
See šampanjamaja ei vaja pikemat tutvustamist. Moët&Chandon šampanja on üle 250 aasta vana kaubamärk, mis on alati olnud glamuuri, luksuse ja tippmoe sümbol. Viimsel ajal on väga hinnatud kohal sommeljeede seas Moët&Chandon vintage šampanjad.

Mullfest Pärnu mullitab alkovabapood logo taustaga[1]

Alkovabapood

Alkovabapood.ee on Eesti esimene e-pood, mis müüb ainult alkoholivabu veine, vahuveine, õlut, siidrit ning mokteile. Idee tekkis meie endi vajadusest laiendada valikut ning rikastada kõigi veinisõprade maitsemeeli alkoholivabade kvaliteetveinidega. Valikus on ka Pierre Chavin veinimaja menukad alkoholivabad vahuveinid Pierre Zero, mis olid ka Nobeli preemia gala ametlikud alkoholivabad vahuveinid.

Sotsiaalne joomine kuulub lahutamatult meie ellu. Me joome selleks, et seltsida, pidutseda ja lõõgastuda. Kui te ei soovi tarbida alkoholi, põhjuseid võib olla mitmeid ning neid ei olegi tarvis otsida, ei pea te siiski loobuma kõigist punase veini suurepärastest omadustest või vahuveinist, kui jookides puudub teie organismile alkoholi negatiivne mõju.

Mullfest Pärnu mullitab Caffe melton logo

CAFFE MELTON

Caffe Melton Oü on pereettevõte, turul üle 17 aasta.
Peaasjalikult tegelenud Šveitsi täisautomaatsete  kohviautomaatide Schaerer-, Põhja-Itaalia, Torino, preemiumkohviubade Costadoro-, Saksa preemiumtee Althaus esindamisega ja müügiga Eestis enamjaolt HoReCa sektoris.
Aastaid tagasi Saksamaal puhkusereisil olles sattusime endalegi üllatusena nädalavahetusele, kus veinipiirkonnas pea iga kelder veinidegusteerimisi korraldas ning avastasime enda jaoks täiesti uue maailma, millest lummatud siiani. Tõdesime, et sel ajal meile vähe teada olnud saksa veinid, nii punased kui eriti valged,  on äärmiselt värsked ja kerged jamõnusad, vastavalt nõlvale üllatavalt mineraalsed ja elegantsed ning tänu ülisuurele pühendumisele maksimaalselt kvaliteetsed.
Tänaseks esindame Saksamaa Rheinhesseni piirkonna kvaliteetveinide ja -sektide tootjaid Weingut Braunewell, Sekthaus Raumland , Weingut Griesel & Co.
TOP